Et par franske empirestager af forgyldt bronze (2)
Et par franske empirestager af forgyldt bronze, støbt med kannelleret stamme hvilende på tre akantusdækkede løvefødder på tresidet fodstykke, aftagelige lysmanchetter. H. 25,5 cm. Fremstår med brugsspor, den ene med bule på mundstykke. (2)
Slutter om 22 timer 9 minutter 32 sekunder