Olle Andersen: Standur i kasse af rosamalet og delvist forgyldt træ. 1758.
Olle Andersen: Standur i kasse af rosamalet og delvist forgyldt træ. 1758. Skive sign. Olle Andersen 1758. H. 213. B. 53. D. 30.
Slutter om 3 dage 17 timer 44 minutter 41 sekunder