Ubekendt møbeldesign. Skrivebord, mørkt træ
Ubekendt møbeldesign. Skrivebord af fineret mørkt træ med front af to skuffer, monteret på runde tilspidsede ben. H. 78 L. 160 B. 70 cm. Nyere dato. Fremstår med alm. brugsspor.
Slutter om 1 dag 22 timer 13 minutter 47 sekunder