Dansk møbelproducent. Skab af egetræ
Dansk møbelproducent. Skab af egetræ med jalousilåge. H. 136 cm, B. 81 cm, D. 38 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker.
Slutter om 23 timer 50 minutter 37 sekunder