Erik Buck/Dansk møbelproducent. Fire stole i teak (4)
Erik Buck. 1 stol med stel af teak, sæde og ryg beklædt med sort skai, sædehøjde ca. 46 cm. Dansk møbelproducent. 3 stole af teak, beklædt med sort skai, sædehøjde ca. 44 cm. Stolene fremstår med brugsspor, sæde og ryglæn med pletter, ridser og mærker. (4)
Slutter om 4 dage 21 timer 7 minutter 10 sekunder
DKK 1.200