N. E. From. Armlænke af sterlingsølv med ravmontering
N. E. From. Armlænke af sterlingsølv med ravmontering (varmebehandlet), L. 19,5 cm. Fremstår med brugsspor, mærker / ridser på rav.
Slutter om 6 dage 21 timer 19 minutter 33 sekunder