Peter J. Lassen for Montana. Seks moduler af grålakeret MDF. (6) + (3)
Momsvare
Peter J. Lassen for Montana. Seks moduler af grålakeret MDF. H. 105 cm. B. 82 cm. D. 39 cm. samt tre topplader H. 2 cm. B. 92 cm. D. 88 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. (6) + (3)
Slutter om 4 dage 20 timer 39 minutter 53 sekunder