Dansk møbelproducent. Bogreol, palisander, 1960'erne
Dansk møbelproducent. Bogreol af fineret palisander, front med justerbar hylder, senere monteret uoriginale runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 143 B. 110 D. 30 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
Slutter om 2 dage 21 timer 45 minutter 32 sekunder