Arne Jacobsen. Seks Munkegaardsstole, cognacfarvet læder (6)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen. Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt finér originalt betrukket med cognacfarvet læder. Monteret på ben af forkromet stål. Fremstillet hos Howe, Middelfart. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor.(6)
Slutter om 57 minutter 44 sekunder
DKK 7.800