Arne Jacobsen. Otte Munkegaards stole, mørkebrun læder. (8)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen. Otte Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt finér originalt betrukket med mørkebrun læder. Monteret på ben af forkromet stål. Fremstillet hos Howe, Middelfart. Fremstår uden brugsspor i original emballage. (8)
Slutter om 2 dage 21 timer 52 minutter 1 sekund
DKK 10.500