Arne Jacobsen, Munkegaard / Myggen barstole, ask (4)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen (1901-1971). Munkegaard / Myggen barstole med formspændt skal af finéret ask, ben af forkromet stålrør. SH 77 cm. Fremstillede hos Howe. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor. (4)
Slutter om 4 dage 14 timer 52 minutter 50 sekunder