Arne Jacobsen. Fire Munkegaard / Myggen barstole, eg. (4)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen (1901-1971). Fire Munkegaard / Myggen barstole med formspændt skal af finéret eg, ben af forkromet stålrør. SH 77 cm. Fremstillede hos Howe. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor. (4)
Slutter om 6 dage 15 timer 58 minutter 22 sekunder