Arne Jacobsen. To Munkegaardsstole, eg. (2)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen. To Munkegaardsstole, model 3105 'Myggen' med skaller af formspændt egetræsfinér, stel af forkromet stål. Fremstillet ved Howe. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor. (2)
Slutter om 6 dage 15 timer 59 minutter 5 sekunder