Arne Jacobsen. Tre Munkegaardsstole, ruskind. (3)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen. Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt finér originalt betrukket med grå ruskind. Monteret på ben af forkromet stål. Fremstillet hos Howe, Middelfart. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor. (3)
Slutter om 2 dage 22 timer 24 minutter 56 sekunder