Arne Jacobsen. Fire Munkegaard / Myggen barstole, eg. (4)
Arne Jacobsen (1901-1971). Fire Munkegaard / Myggen barstole med formspændt skal af finéret eg, ben af forkromet stålrør. SH 77 cm. Fremstillede hos Howe. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor. (4)
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
12.10, 12.26
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
12.10, 12.31
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
14.10, 13.34
Vurdering
10.500DKK
Startpris
5.200DKK
Odense
13.10, 14.38
Vurdering
15.500DKK
Startpris
7.600DKK
Odense
13.10, 14.43
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
11.10, 19.45
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
10.10, 20.08
Vurdering
7.600DKK
Startpris
4.000DKK
Odense
14.10, 13.40
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Odense
14.10, 13.46
Vurdering
21.000DKK
Startpris
10.500DKK
Odense
13.10, 14.33
Vurdering
21.000DKK
Startpris
10.500DKK
Odense
10.10, 19.29
Vurdering
10.500DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
14.10, 12.00
Vurdering
4.200DKK
Startpris
3.200DKK
Vejle
9.10, 20.09
Vurdering
3.600DKK
Startpris
2.400DKK
Aarhus
15.10, 19.52
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Roskilde
12.10, 18.55
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
9.10, 19.45
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
12.10, 19.20
Vurdering
36.000DKK
Startpris
23.000DKK
Odense
12.10, 16.05
Vurdering
9.000DKK
Startpris
6.400DKK
Aarhus
13.10, 19.51
Vurdering
15.500DKK
Startpris
7.600DKK
Odense
9.10, 17.41
Vurdering
16.500DKK
Startpris
13.000DKK
Vejle
9.10, 19.35
Vurdering
21.000DKK
Startpris
15.500DKK
Vejle
14.10, 20.05
Vurdering
28.000DKK
Startpris
21.000DKK
Vejle
10.10, 20.05
Vurdering
28.000DKK
Startpris
21.000DKK
Vejle
9.10, 20.05