Arne Jacobsen. Otte Munkegaards stole, mørkebrun læder. (8)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen. Otte Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt finér originalt betrukket med mørkebrun læder. Monteret på ben af forkromet stål. Fremstillet hos Howe, Middelfart. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor. (8)
Slutter om 5 dage 16 timer 53 minutter 4 sekunder
DKK 10.500