R. Vitalis: Brænding med fiskerleje med mor og barn olie på lærred, 1800-tallets slutning
Sign. R. Vitalis. 69 x 104 cm. Fremstår restaureret og dubleret.
Slutter om 3 dage 20 timer 49 minutter 23 sekunder