Tre ældre 17/1800-tals stole (3)
Tre ældre 17/1800-tals stole. En rødmalet stol med fransk flet i sæde H 105 cm, en rokoko armstol med broderet stof H 94 cm samt rokokostol med broderet stof i sæde og forgyldte udskæringer H 104 cm. Aldersrelaterede brugsspor samt pletter. (3)
Auktionen afsluttes: 06. dec. 2024 15:20
6 dage 19 timer 51 minutter 4 sekunder