Birger Christensen. Damefrakke af bæver
Birger Christensen. Damefrakke af bæver, front med hægtelukning og stiklommer i siden. Længde 118 cm., ærmelængde 58 cm., brystmål 104 cm. Fremstår med brugsspor, slitage ved ærmer og lommer.
Slutter om 2 dage 23 timer 13 minutter 26 sekunder