Johnny Madsen. Figurkomposition, 100x120 cm
Johnny Madsen (f. 1951). Figurkomposition, akryl på lærred, sign. Johnny Madsen. 100 x 120 (104 x 124) cm.
Proveniens; Købt hos Galleri Madsen, Fanø, December 2023. Certifikat medfølger.
Slutter om 2 dage 23 timer 12 minutter 34 sekunder
DKK 88.000