William Anastasi. 'Jude' 1988
William Anastasi (1933-2023). "Jude" (1988) litografi, 4/80 sign. i bly. 76 x 56 (75 x 96) cm.
Slutter om 1 dag 22 timer 32 minutter 20 sekunder
DKK 5.400