Jack Kampmann. Parti fra Færøerne. cd.
Jack Kampmann (1914-1979). Parti fra Færøerne, litografi nr. 273/300, sign. Jack Kampmann, 1987. Mål: 56 x 76 cm (48 x 65 cm).
Slutter om 4 dage 17 timer 37 minutter 10 sekunder
DKK 650