Lena Kühl. Abstrakt komposition
Lena Kühl (f. 1950). Abstrakt komposition, olie på lærred, sign. samt dateret på bagsiden Lena Kühl 2011. 125 x 182 cm. Uden ramme.
Læs kunstnerprofil her