Carl Wilhelmine Clara. Maleri, olie på lærred, exteriør
Carl Wilhelmine Clara. (1859-1939) Maleri, olie på lærred, exteriør med huse og træer. Sign. C. Carl 1893. Mål: 32x58 cm. (44x70)
Auktionen afsluttes: 22. nov. 2024 19:41
7 dage 7 timer 6 minutter 16 sekunder