Ubekendt kunstner. Religiøs scene
Ubekendt kunstner. Religiøs scene. Olie på lærred. Sign. monogram. 32 x 40 (42 x 50) cm.
Fremstår med let overfladesnavs: lærred monteret på nyere blændramme.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 18:26
1 dag 10 timer 0 minutter 47 sekunder