Shane Schneck for HAY. Seng, model Tamoto Bed, udstillingsmodel
Momsvare
Shane Schneck. Seng af hvidmalet metal med sko af sort plast, hovedgærde betrukket med sort møbelstof. 90 x 200 cm. Fremstillet hos HAY, model Tamoto Bed. Fremstår med brugsspor og ridser på stel.
Slutter om 11 dage 12 timer 46 minutter 31 sekunder