Hee Welling for HAY. Otte stole, About a chair, model AAC 16. Skal af sort polypropylen og med stel af forkromet metal. H. 78 cm. Sh. 46 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser samt en stol med skæve ben. (8)
Slutter om 4 dage 22 timer 30 minutter 34 sekunder