Hee Welling for HAY. About a chair, model AAC 16. (8)
Momsvare
Hee Welling for HAY. Otte stole, About a chair, model AAC 16. Skal af sort polypropylen og med stel af forkromet metal. H. 78 cm. Sh. 46 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser samt en stol med skæve ben. (8)
Slutter om 4 dage 13 timer 6 minutter 47 sekunder