Per Pardorf (f. 1964). 'Model ved stol' (cd)
Per Pardorf (f. 1964). 'Model ved stol', mixed media på lærred, sign. og dat. Per PArdorf 08. 98x39,5 cm (101,5x43,5 cm)
Slutter om 4 dage 20 timer 42 minutter 40 sekunder
DKK 2.800