Per Eli . Figur Komposition. Mixed media på papir.
Per Eli (f. 1957). Figur Komposition. Mixed media på papir. Sign. Per Eli 2014. Indrammet med passepartout. Lysmål 29x20 cm. ( 42x33cm.)
Slutter om 4 dage 18 timer 59 minutter 4 sekunder