Per Christiansen. Komposition (cd)
Per Christiansen (f. 1964). Komposition. Akryl på lærred. Sign. Per C og på bagsiden dateret 2001. 120 x 98 cm (124 x 102 cm).
Hidrører fra privatsamling af moderne kunst.
Auktionen afsluttes: 06. nov. 2024 19:39
5 dage 11 timer 15 minutter 3 sekunder