Marianne Harton. Komposition (cd)
Marianne Harton (f. 1943). Komposition. Olie på lærred. Usign. Mærkat på bagsiden fra KE 1999. 91 x 75 cm (95 x 79 cm).
Slutter om 21 timer 47 minutter 10 sekunder