Audo. Barstole model afteroom. H: 95,5 cm D: 52 cm. Sædehøjde: 73,5 cm. Stel af sortlakeret stål, sæde af læder. Fremstår med brugsspor, ridser og skræmmer, fem stole med manglende skruer til sæde samt en stol med manglende fodhviler. (10)
Slutter om 4 dage 20 timer 54 minutter 4 sekunder
DKK 900