Erik Kærslund. Havneparti og efterårsskov. (2)
Erik Kærslund (1934-1988). Havneparti og efterårsskov, olie på plade, sign. E. Kærslund, 70 x 60 cm. (82 x 72) cm. & 61 x 74 cm. (65 x 78 cm). (2)