Erik Kærslund. Havnemotiv m/ både. (cd)
Erik Kærslund (1934-1988). Havnemotiv m/ fiskerbåde, olie på plade, sign. E. Kærslund, 52 x 114 cm. (69,5 x 131) cm.
Auktionen afsluttes: 15. nov. 2024 18:55
7 dage 9 timer 0 minutter 4 sekunder