Kildemoes Street. Damecykel - Sort. Stel str. 47 med 7 gear. Stel nr. WBK603919E. Fremstår med brugsspor, nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele. Nogle fejl/defekter.
Slutter om 8 sekunder