En samling på 13 modelskibe i str 1:1250 (13)
En samling på 13 modelskibe i str 1:1250 deriblandt USS Essex, HMS Hood, Scharnhorst. RMS Queen Elizabeth mfl. Brugsspor samt enkelte fejl og mangler. (13)
Slutter om 5 dage 21 timer 25 minutter 52 sekunder