Gazelle ultimate c8+ e-damecykel med 8 gear
Momsvare
Gazelle ultimate c8+ e-damecykel med 8 gear. Ulåst. Stelstr. 54 cm. Stelnummer: GZ61189979. Fremstår med defekt batterikåbe, brugsspor, defekt display samt ridser. Nøgle, baateri og lader medfølger ikke. Virker ikke ved test.
Slutter om 19 timer 19 minutter 17 sekunder
DKK 4.400