7097, 7098, 7100, 7101 - Samling cykler (4)
Winther damecykel med 7 gear. ulåst. stelstr. 54 cm.
Stelnummer: WAV74866E
Fremstår med rust, hul i sadel samt brugsspor.
Jupiter damecykel med 3 gear. låst. stelstr. 53 cm.
Stelnummer: WBK057316C
Fremstår med rust, flade dæk, defekt kædeskæm samt brugsspor.
Kildemose herrecykel med 7 gear. ulåst. stelstr. 55 cm.
Stelnummer: WBK125479J
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
Centurion damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 56 cm.
Stelnummer: WAK42370A
Fremstår med rust, flade ædk, hul i sadel samt brugsspor.
(4)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Slutter om 1 dag 16 timer 8 minutter 30 sekunder
DKK 900