Franco Renzulli (f. 1924): Surrealistisk komposition, mixed media på spånplade (CD)
Olie, pastel og tusch på spånplade. Sign. og dat. fortil samt Verso Franco Renzulli '69. 70 x 90 cm. Fremstår med mærker og nogle afskalninger.
Slutter om 4 dage 20 timer 8 minutter 51 sekunder