Spillebord af mahogni, 1800-tallet
Spillebord af finéret mahogni, top med opklappelig plade, H. 79 cm, B. 89 cm, D 44/89 cm. Brugsspor.
Auktionen afsluttes: 16:35
9 timer 56 minutter 46 sekunder