Ascot Møbler: Three pillar table med 12 stole (17)
Ascot Møbler: Three pillar table fineret med mahogni H 77 cm, B 122 cm, L 81 cm pr fag og 2 plader á 55 cm. Dertil 10 stole og 2 armstole H 99 cm, SH 44 cm. Fremstår med brugsspor, forskellig betræk på sæder. Pletter, ridser enkelte stole kraftige brugsspor. (17)
Auktionen afsluttes: 16:18
11 timer 48 minutter 7 sekunder