Sten Nielsen. Spisebord model Vigant
Sten Nielsen. Spisebord model Vigant, stel af massiv mahogni og stål, synlige slids-samlinger på ben, plade af frostet glas. Designet i 1993. Fremstillet for ID33 Design. H. 72 cm, B 85 cm, L 195 cm. Brugsspor.
Slutter om 4 dage 19 timer 22 minutter 39 sekunder