Vagn Jacobsen. Cirkulært sofabord, model 100

Vurdering

DKK 1400

København

6493376

Vagn Jacobsen for Søborg Møbelfabrik. Cirkulært sofabord af fineret mahogni, plade med kehlet kant. Fremstillet hos Søborg Møbler, model 100. H. 53 cm. Ø. 90 cm.
Fremstår med almindelige brugsspor, rester fra klistermærker på plade.

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Ovalt sofabord af mahogni, model 7520

København 02. nov. 20:37

Vurdering

Arne Jacobsen. Cirkulært sofabord med plade af fineret palisander, Ø. 110 cm
Vejle 02. nov. 20:10

Vurdering

15.500

12.000

E.W. Bach. Rektangulært sofabord i teak.
Odense 09. nov. 20:11

Vurdering

3.400

2.200

Kai Kristiansen. Sidebord / sofabord Cube no. 33, valnød
Aarhus 31. okt. 11:16

Vurdering

3.000

Aarhus 31. okt. 19:12

Vurdering

3.000

Kai Kristiansen. Sidebord / sofabord Cube no. 33, olieret egetræ
Aarhus 04. nov. 20:22

Vurdering

Aarhus 31. okt. 19:14

Vurdering

2.800

GamFratesi for Gubi. Cirkulært sofabord model TS, hvid travertin
Aarhus 06. nov. 18:37

Vurdering

7.600

5.200