Dansk møbelproducent. Shakerbord, teaktræ
Dansk møbelproducent. Shakerbord med rektangulær plade af fineret teaktræ, shakerstel af massivt mahogni. 1970'erne. H. 72,5 L. 155 B. 87 cm. Fremstår med brugsspor, løs topplade ( skruer medfølger) mangler tillægsplader.
Slutter om 3 dage 20 timer 21 minutter 22 sekunder