Roland Schmitt. Sofabord af glas og aluminium
Ronald Schmitt, Sofabord, med stel af aluminium, plade af glas. 1960/70erne. H. 48 cm, Ø 110 cm. Fremstår med brugsspor, plade med afslag, ridser og hairlines.
Slutter om 1 dag 0 timer 42 minutter 44 sekunder
DKK 7.400