Ferdinand Lundqvist. Sofabord af lys mahogni, 1900-tallets første halvdel
Ferdinand Lundqvist. Sofabord af lys mahogni med kehlet kant og sko af messing. 1900-tallets første halvdel. H. 59 cm., B. 120 cm., D. 84 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og finerafslag.
Slutter om 4 dage 21 timer 51 minutter 1 sekund