Dansk møbeldesign. Cirkulært spisebord af massiv bøg (1+2)
Cirkulært spisebord med udtræk, massiv sæbebehandlet bøg. H. 71, Ø. 120 cm. To medfølgende tillægsplader á B. 49 cm. Fremstår med brugsspor, herunder plader med ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 20 timer 5 minutter 58 sekunder