Komplot Design for Gubi. Spisebord model Dining Table, sortlaseret asketræ
Momsvare
Komplot Design. Spisebord med stel samt bordplade af sortlaseret asketræ. Fremstillet hos Gubi model Dining Table. H. 73 Ø. 120 cm. Udstillingsmodel, fremstår med ridser og pletter på bordplade. Vejl. udsalgspris 11.999,-