Et par kurvestole samt sofabord af rattan / sjeneflet (3)
Et par kurvestole af rattan og sjeneflet, løse hynder i sæde og ryg betrukket med knapsyet uld. Sofabord med plade af frostet glas. H. 43, L. 123, B. 80 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 21 timer 28 minutter 51 sekunder